17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo, İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Yükselerek İlerliyor

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 2016 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sonuçlarına göre; Erse Kablo, 2016 yılı performansıyla İSO İkinci 500 Listesi’nde 404.sırada yer alarak, geçen yıla göre daha üst sıraya çıkma başarısını gösterdi.

ISO İkinci 500 Listesi içerisindeki zayıf akım kablo firmaları arasında en üst sırada yer alan, Erse Kablo, geniş üretim kapasitesi, hizmette kalite anlayışı, müşteri ilişkileri organizasyonu ve güçlü bayi yapısıyla, her zaman bir adım ileride olmaya devam ediyor. Bu başarıda emeği geçen tüm değerli çalışanlarına, iş ortaklarına teşekkürlerini sunan Erse Kablo Yönetimi, bu başarıdan mutluluk ve gurur duyduklarını belirtti.

Erse ürün gamı içinde koaksiyel, kumanda, sinyal & kontrol, veri iletişim, lan kabloları, haberleşme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, marin ve her tip özel kablo yer almaktadır. Erse sektördeki pazar gücünü, yangına dayanıklı ürün gruplarında Ervital ve Ervital Firesafe, kumanda kabloları gru-bunda Erflex, lan kabloları grubunda Erline, silikon kabloları grubunda Simh Vital markalarıyla sağlamlaştırarak, başarılarını sürdürülebilirlik anlayışıyla tamamlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ