17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo, Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği Onur Listesi’nde Yükselmeye Devam Ediyor

Erse Kablo, Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği Onur Listesi’nde Yükselmeye Devam Ediyor

Elektrik ve elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren ihracat şampiyonlarının ödüllendirildiği, 8.’si düzenlenen Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği (TET) İhracat Başarı Ödül Töreni, 18 Şubat Cuma Günü, İstanbul Conrad Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Elektrik ve Elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren ihracat şampiyonlarının ödüllendirildiği 2021 TET İhracat Başarı Ödül Töreni’ne TET Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Güven Uçkan, TİM Başkanı İsmail Gülle, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın değerli konuşmalarının ardından, ülkemize katkı sağlayan start-up projelerinin temsilcilerine, Türkiye geneli elektrik ve elektronik sektöründe en çok ihracatı gerçekleştiren firmalara ödüllerini verdiler. Erse Kablo, bu özel gecede sektörün temsilcileriyle buluşmanın heyecanını yaşarken, “2021 Yılı Elektrik & Elektronik İhracat Onur Listesi”nde yükselerek 36. sırada yer almanın gururunu yaşadı.

Erse Kablo ihracat pazar paylarında İngiltere, Almanya, Avusturya, Sırbistan, Macaristan olmak üzere Avrupa, Asya, Ortadoğu, Körfez Bölgeleri’yle beraber 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla altyapı, inşaat ve endüstri sektörlerindeki yurtdışı pazarlarda Erse markasını ön plana çıkarak güçleniyor. Erse Kablo yurtdışı pazarlar için bölgesel satış ve iş geliştirme stratejilerini şekillendirerek Ervital, Ervital Fire Safe Cable ve Ervital Fire Safe Gold Cable markalarını odak noktasına alarak ilerliyor.

Erse Kablo, 2022 yılında da lokal ve global gelişmeleri yakından takip ederek, modern test laboratuvarlarıyla birlikte ulusal ve uluslararası belgelerinin güncelliğini sağlayarak, Ar-Ge Merkezi ile zayıf akım kablo üretiminde güncel ve geliştirilen ürün kalitesi ile müşteri odaklı üretim ve çözüm sistemleri sunarak sektöre değer kazandıran öncü firmalardan. Erse Kablo, marka değeri yüksek ürünleri ve verimlilik odaklı zayıf akım kablo üretimiyle uluslararası ticaretin ve marka bilinirliğinin artması için stratejiler geliştirerek bu başarıya imzasını atarak, ülkemizin ekonomisine ihracatla katkı sağlamanın gururunu yaşıyor. Erse Kablo Üst Yönetimi bu başarıda emeği geçen, Erse bünyesindeki tüm ekip arkadaşlarına ve iş ortaklarına teşekkürlerini sunduklarını dile getirerek, bu değerli ödülü almaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ