17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo Almanya / Hannover Messe Fuarı’na Katıldı

Sektöre yön vererek zayıf akım kablo üreticileri arasında marka bilinirligiyle fark yaratan Erse Kablo, 24-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen dünyanın önde gelen fuarlarından Almanya / Hannover Messe Fuarı’na katıldı. Erse Ihracat Müdürü Ergun Çoban ve Ihracat Müdür Yardımcısı Süleyman Afsın Keskin, dünyanın birçok ülkesinden gelen müsteri temsilci ve ziyaretçilerini 13.Hol ve B73 nolu Erse standında agırladı.

Her yıl düzenlenen, bu yılki teması “Entegre Endüstri – Deger Yaratmak” olan Hannover Messe Fuarı’nda, Endüstri 4.0 ve akıllı fabrikalar konulu seminerler gündemdi. Sanayi ve endüstri çevrelerinin biraraya gelmesinde öncülük eden fuarda, 70 ülkeden 6 bin 500 firma katılımcı olup, 80 ülkeden 200 bin ziyaretçiye ürünler ve hizmetler sunuldu. Türkiye’den ise 183 Türk firması katılımcı oldu. Polonya, fuarda partner ülke olarak yer aldı.

Fuarın açılısı Almanya Basbakanı Angela Merkel ve Polonya Basbakanı Beata Maria markasını dünya pazarlarında basarıyla temsil etmekten gurur duyuyoruz. Ürün gamımız içinde yer alan koaksiyel, kumanda, sinyal kontrol, veri iletisim, lan kabloları, haberlesme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, marin ve her tip özel kablo üretimimizle 40’tan fazla ülkeye gerçeklestirdigimiz ihracatla, pazardaki liderligimizi korumaya ve ilerlemeye devam ediyoruz.

Dünya pazarlarını yakından takip ederek global pazarlarda, uluslararası platformlarda ürün kalitemizle ve yarattıgımız güven ile aktif bir rol alıyoruz. Hannover’de ziyarete gelen degerli müsterilerimizi ve sektörün önde gelen temsilcilerini standımızda görmekten mutluluk duyduk.

Uluslararası birçok tanınmıs firma ve projenin çözüm ortakları arasında yer alan Erse, zayıf akım kablo üretimiyle, ürün çesitliligiyle, müsteri memnuniyeti odaklı ve uluslararası hizmet kalitesiyle dünya pazarlarında önemli bir yere sahip.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ