25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo, A-Tech Fuarı’nda Sektörle Buluştu

Erse Kablo, A-Tech Fuarı’nda Sektörle Buluştu

Marka bilinirliğiyle sektöre yön veren Erse Kablo, 22-25 Kasım tarihlerinde Ankara Congresium’da düzenlenen “Akıllı Bina Teknolojileri & Elektrik Sistemleri / A-Tech Fuarı”nda yer aldı. Erse Kablo Genel Müdürü Sn. Selami Sivritepe, Yurtiçi Satış Müdürü Sn. Mehmet Güven ve Değerli Bölge Satış Yöneticileri, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Murat Kurum, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mustafa Tuna, TOKİ Başkan Yardımcısı Sn. Mehmet Özçelik’in değerli ziyaretiyle beraber sektörle buluştu.

A-Tech Fuarı TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden aldığı destekle, inşaat sektörüne yeni bir katma değer ve vizyon kazandırırken, Erse Kablo standı yetkili uzmanlar ve bayi/müşterileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Yurtiçinde önemli ve prestijli projelerde referansları bulunan Erse Kablo’nun, TOKİ, Kiptaş, Emlak Konut’a ait, Dilovası 915 Konut, Batışehir, Bulvar İstanbul, Stadyum, Gebze 400 Yataklı Hastane, 5.Levent, Şarkışla 500 Kişilik Yurt, 850 Yataklı Devlet Hastanesi, Başkent Emlak Konutları Mühye, İst Marina, 600 Yataklı Devlet Hastanesi, Şehitkamil 807 Konut, Gebze Emlak Konutları, Göl Panorama Evleri, Atabey 400 Konut, Ispartakule, Maslak 1453, 100 Yataklı Devlet Hastanesi, Efendibey 703 Konut, Seyrantepe 600 Yataklı Devlet Hastanesi, TEM Avrasya Konutları, Çatalca Kiptaş Konutları, Mamak Kentsel Dönüşüm, Orman Genel Müdürlük Ek Hizmet Bina projelerinin tercih edilen markası olması fuarda dikkat çekti.

Zayıf akım kablo üreticileri arasında fark yaratan Erse; koaksiyel, sinyal kontrol, yangına dayanıklı, haberleşme, veri iletişim, kumanda ve özel kabloları kendi bünyesinde üreterek, kaliteye ve satış sonrası hizmete önem vererek, pazarlama ve satış faaliyetlerinde ilerlemeye devam ediyor.

Erse Kablo, A-Tech Fuarı’na katılımı ile ülke-mizin proje kanallarında, yerli üretimi ve müşteri memnuniyetini destekleyerek sürdürülebilirliği hedeflediğinin altını bir kez daha çizdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ