01.10.2022 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo 2016 Yılı Hedefleri için “Satış ve Pazarlama Değerlendirme Toplantısı”nda

Reklam

20 yıllık deneyimiyle ve üretim gücüyle, zayıf akım kablo sektörünün lider üreticilerinden Erse Kablo, yurtiçi “Satış ve Pazarlama Değerlendirme Toplantısı”nı 06 Şubat tarihinde Radisson Blue Otel’de gerçekleştirdi. 2015 yılı satış ve pazarlama faaliyetleri ile beraber 2016 yılı hedeflerinin değerlendirildiği toplantıda; Yönetim Kurulu, Satış&Pazarlama Müdürü ve Fabrika Müdürü, uzman satış kadrosuyla biraraya geldi.

Toplantıda; Bayi süreçlerinde etkin yönetim, müşteri hizmetleri yönetimi, müşteri memnuniyet değerlendirilmesi gibi konular görüşülürken, 2016 yılı hedefleri de gündeme alındı. Erse, 2015 yılında hedeflediği yurtiçi satış grafiğindeki yükselen çizgisini, 2016 yılında da devam ettirip sürdürülebilir başarı sağlamak istiyor. Müşteri beklentilerine, kaliteye ve satış sonrası hizmetlere önem veren değerli bayi ve müşterileriyle beraber karşılıklı güven içerisinde satış sistemini sürdüren Erse; Koaksiyel, kumanda, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, gemi kabloları ve her tip özel kabloyu kendi bünyesinde üreterek alçak gerilim kabloları üretimiyle, stratejik pazarlama iletişimi hedeflerini Erflex, Ervital, Ervital Firesafe ve Erline ürün grup markalarına göre geliştirecek.

Ürün Sorumluluk Sigortası ile ürüne ve paydaşlarına gösterdiği değeri de belgelendirmiş olan Erse, sektörde müşteri gruplarına değer yaratan firmalar arasında. Pazarda yaygın olan Erse markalı ürünlerin, stoklanarak talep görmesi, geniş bayi ağı, sektörde Erse Kablo’yu ayrı bir noktaya koyarken, paydaşlarıyla kurduğu bağı da güçlendiriyor.

Sektördeki marka konumlandırmasını lider ve güçlü marka imajıyla arttıran Erse, satış ve pazarlama faaliyet alanlarında müşteri, bayi, proje kanallarında vizyoner, eğitimli, profesyonel çalışanlarıyla beraber kalitede ve müşteri memnuniyetinde sürekliliği hedefliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ