23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erat Telekom olarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen 48’inci şirketi seçildik.

Erat Telekom Genel Müdürü Fatih Erkan:
Erat Telekom olarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen 48’inci şirketi seçildik.

Erat Telekom Olarak TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederiz.

Her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla, benimsediğimiz kalite standartları, teknolojik ekipman ve alt yapıya verdiğimiz önemle, sağladığımız doğru ürün doğru fiyat politikamızla, Telekomünikasyonda Yeni Çağ sloganıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimizi, sektörün yükselen değeri haline getirmiş olmaktan, kalitemizi ve başarılarımızı kurumsal ve özel sektördeki müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Erat Telekom’u sizin sözlerinizle tanıyabilir miyiz?

Ülkemizin önde gelen Fiber Optik Bağlantı Ekipmanları ve Aksesuar Üreticisi firmalarından birisi olan ERAT TELEKOM, 1998 yılında Fiber optik kablo montajı ve Fiber optik kablo ek montajı çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

Çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde fiber optik ara bağlantı kabloları Pigtail, Patch Cord, Bakır data Patch Cord kablosu, fiber optik bağlantı ekipmanları ve her türlü¨ fiber optik aksesuar üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekomünikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş̧ bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Üretim; 3000 m2’si kapalı, 5000 m2 alandaki entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına go¨re ve ISO 14001, OHSAS 18001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 65 kişilik uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış̧ olduğu denetimler sonucu verilen ISO kalite belgeleri ERAT TELEKOM markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. ERAT TELEKOM, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir.

Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

“İsteyin Fiber Hızında Üretim” sloganı ile hareket eden ERAT TELEKOM, 20 yıllık tecrübesi ve sunmuş̧ olduğu yüksek kaliteli ürünler ile ERAT markasını Yurtiçi pazarının yanı sıra, dünyaya da sunan ERAT TELEKOM; 12’yi aşkın ülkede tercih edilen saygın bir marka haline getirmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde yapılan “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri” araştırmasında, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 48’inci şirketi seçildiniz. Küresel ekonominin daraldığı bir konjonktürde, bu büyüme başarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla, benimsediğimiz kalite standartları, teknolojik ekipman ve alt yapıya verdiğimiz önemle, sağladığımız doğru ürün doğru fiyat politikamızla, Telekomünikasyonda Yeni Çağ sloganıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimizi, sektörün yükselen değeri haline getirmiş olmaktan, kalitemizi ve başarılarımızı kurumsal ve özel sektördeki müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Türk telekominikasyon sektörünün ve sektör içinde Erat Telekom’un güncel pozisyonunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ülkemizin önde gelen Fiber Optik Bağlantı Ekipmanları ve Aksesuar Üreticisi firmalarından birisi olan ERAT TELEKOM, Çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde fiber optik ara bağlantı kabloları Pigtail, Patch Cord, Bakır data Patch Cord kablosu, fiber optik bağlantı ekipmanları ve her türlü fiber optik aksesuar üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekomünikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş̧ bir ürün yelpazesine sahip bir marka olmuştur.

Fiber optik teknolojisi adına üretim yapan firmaların desteklenmesi,

• Telekomünikasyon sektöründe hizmet ve¬ren firmaların projelerinde kullanılacak ürünlerle ilgili şartnamelerinde mutlaka “YERLİ ÜRETİCİ olacak” ibaresini bulunması,

• Resmi kurum ve dairelerde aynı şekilde yerli üreticinin desteklenmesi için özel¬likle alımlarında YERLİ ÜRETİCİ ürünü olması konusunda gereken hassasiyetin gösterilmesi halinde yeni yatırımlarla sektöründe daha iyi bir pozisyonda olacaktır.

Erat Telekom, kısa ve orta vadeli gelecek öngörülerinde, kendisini nerede konumlandırıyor?

Erat Telekomünikasyon, geniş görüşlülük ve misyonu gereği varlığının temelini oluşturan teknolojik alt yapı ve AR-GE yatırımlarına verdiği önemle, çok yakın bir zamanda Fiber Optik sektöründe daha büyük hedefler doğrultusunda ilerleyecek olup, ERAT TELEKOM olarak sektörümüzün hızla büyüyen bir markası olarak, başarı ve kalitemizi değerli müşterilerimizle paylaşarak hızla büyümeye devam edecektir. Yerli üretici olan ERAT TELEKOM Markası sektöründe her zaman tercih edilen bir firma olarak yerini alacaktır.

Mahmut Hiçyılmaz
Erat Telekom Olarak KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’a teşekkür ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?