27.09.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

ENGİN REZİSTANS KABLO’DAN ISIYA DAYANIKLI KABLO ÜRETİMİ

Isıya dayanıklı kablolar konusunda yaptığı ARGE çalışmalarıyla önemli Başarılara imza atan firmamız ürün yelpazesini genişleterek sanayimiz de ihtiyaç duyulan farklı özellikler gösteren çeşitli ısıtıcı kabloların imalatını itina ile yapmaktadır.

2002 yılında Bayrampaşa da kurulan firmamız 2011 yılından beri kablo üretimini Kırklareli OSB Bölgesinde bulunan fabrikamızda yapmaktadır. Merkez ofisimiz ve rezistans imalatımız İkitelli OSB Demirciler sitesinde bulunan iş yerimizdedir. Başlıca ürün gruplarımız: -60 +350C̊, +400 + 1000 C° dayanan cam elyaf mika izolasyonlu kablolar termokupul kabloları kompanzasyon ve uzatma kabloları silikon kablolar, teflon kablolar ısıtma kabloları ve muhtelif amaçlar için ürettiğimiz ısıtma kabloları ve rezistanslardan oluşmaktadır.

Başta plastik sektörü olmak üzere demir çelik, Petro-kimya, sadece kimyasal tesislerde, tekstil, elektrikli ev aletleri gibi muhtelif makinaların tesisatlarında güven ile kullanılmaktadır. Bundan sonraki firmamızın en önemli hedefi, 2016 yılında ve daha sonraki yıllarda ürünlerimizi dış pazarlar da tanıtmak kalitemizi ve başarımızı ihracat alanında göstermektir. Bunun için mevcut Kırklareli OSB deki bulunan fabrikamızın kapalı alanını iki katına çıkarmayı planlıyoruz. Ayrıca üretim kapasitemizi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ