28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Emas Makara Ambalaj İmalat San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan BİLGİÇ; Doğru Girişimci Hayalperest Değil, İşini Doğru Yapandır.

Emas Makara Ambalaj İmalat San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan BİLGİÇ; Doğru Girişimci Hayalperest Değil, İşini Doğru Yapandır.

Emas Makara Ambalaj İmalat San.ve Tic. Ltd. Şti olarak 2018 yılında “İnanmak başarmaktır” sloganıyla çıktık yola. Kuruluşumuzdan bu yana ilkelerimizden taviz vermeden, en kaliteli kontraplak üretiminin yanı sıra kontraplak makara karton makara streç film ve masura bobin üretiminde sektörde köklü bir yer edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Kayserinin OSB içindeki 2.ooo m2 kapalı alanlı yerimizde faaliyet gösteren fabrikamız ARGE’ye ve çevre duyarlılığına önem veren anlayış içerisinde firmayı kendi sektöründe uluslararası alanda önemli bir noktaya taşımak amacındadır. Ürünlerimizde güvenlik sağlamlık ve dekoratif görünüm ön planda tutulmaktadır. Belirlenen termin çerçevesinde zamanında teslim ederek müşterilerimizin memnuniyeti bizi onure etmektedir.

Makara ambalaj alanında başladığımız yolculuğumuza hızla devam eden Emas Makara Ambalaj İmalat San.ve Tic. Ltd. Şti olarak sektörde daimi yapan olmak ilkesiyle yenilikçi anlayışımızı sürdürmenin gururuyla yaşamaktan onur duymaktayız. Firmamız hizmet ve projeleriyle sürdürdüğü faaliyetleri, sahip olduğu bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla sürekli gelişme anlayışı gücünü kullanmaya devam edecektir.

Her geçen gün çalışanlarımızın içinde olduklarını söylemekten gurur duyacağı bir firma olma yolunda daha fazla çalışmaktayız. Mümkün olan en iyi hizmet ve kalite ile başarılarımızı sunmayı, ahlaki standartlarımızı korumayı kendimize ilke ediniyoruz. Başarı yolunda ilerlerken bizden desteğini ve güvenini esirgemeyen EMAS MAKARA ailesinin en önemli paydasını oluşturan çalışanlarımıza tedarikçilerimize ve firmamıza olan güveni her geçen gün artan değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?