28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Delta Makaradan Avrupa Standartlarında Üretim

Metal&Karton Makara ile 2011 yılında sektöre adım atan Delta Metal, Titiz ve kaliteli çalışmaları neticesinde her geçen yıl ürün yelpazesini genişleterek Türkiye sınırlarını aşmış Başta Gürcistan olmak üzere, Fransa ve Almanya gibi önemli ülkelere de ihracatını gerçekleştirmiştir. Bu gelişmeye paralel olarak Makara üretiminde her sektöre hizmet verebilecek konuma gelmiştir.

Kuruluşundan günümüze kadar kaliteyi ilke edinmiş, deneyimli ve uzman kadrosu ile sürekli modern teknolojiye yatırım yaparak, daha kaliteli ve yenilikçi anlayış çerçevesinde Ar-Ge çalışmalarına da önem vermekte olup, sürdürülebilirliğe hizmet etmeyi, iş anlayışının ve kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Türkiye’nin en büyük makara üreticilerinden biri olan Delta Makaraları, Avrupa standartlarına sahip 1. Sınıf hammadde kullanımı ile %100 kalite kontrollerin yapılmasından sonra güvenle sevk işlemini gerçekleştirilerek, ihracat ve iç piyasa olmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Kısa bir süre öncesine kadar sadece Karton Metal Makara üretimine sahip olan Delta Metal, Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, Bugünümüze Gerek iç piyasa, gerekse Dış piyasa için Karton Metal Makara ve MDF & kontrplak makaraları firmaya özel profesyonel dizayn çalışmaları ile Baskı uygulaması yanında monte & demonte olarak da her ihtiyaca karşılık verebilecek konuma gelmiştir.

Sektöre özgü bilgi birikimi ve tecrübesi ile, Yapı ve inşaat sektöründen Telekom sektörüne kadar geniş bir yelpazede kullanılabilecek makara çeşitliliği ile müşteri gereksinimlerine mükemmel çözümler üretebilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?