09.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

CWIEME ISTANBUL 2-4 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek

CWIEME İstanbul, bobin sargısı, elektrik motoru ve transformatör imalat teknolojilerine ayrılmış bölgenin önde gelen lider fuarıdır. Transformatörler, elektrik motorları, jeneratörler veya bobin sarma makinelerinin tasarım ve imalatında bulunuyorsanız, CWIEME Istanbul, en son malzeme ve makinaları keşfetmek, uygun maliyetli çözümler bulmak, yeni is baglantilari kur-mak ve sektörünüzle güncel kalmak için ideal bir platformdur.

FUAR TARİHİ

CWIEME İstanbul, CWIEME global serisinin bir parçasıdır.
Uzun zamandır devam eden bir mirasa sahip olan CWIEME serisinin bir parçası olan CWIEME Istanbul bobin sargısı, elek-trik motoru ve trafo imalat sanayi için Türkiye, Orta Doğu, Rusya ve BDT ve Doğu Avrupa bölgelerinde buluşma yeri olmaktadır.

YER VE TARİHLER

Bu yılki etkinlik 2-4 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Açılış saatleri aşağıdaki gibidir:

2 Kasım 2017 Perşembe 09:30 – 17:30 3 Kasım 2017 Cuma 09:30 – 17:30
4 Kasım 2017 Cumartesi 09:30 – 16:30

Bu yıla ozel yenilikler:
2017’ye özel olarak CWIEME İstanbul, fuar için heyecan verici yeni özellikler sunuyor. Tedarikçilerin canlı gösteri yapacakları Ürün Tanıtım Bölgesi’ndeki en yeni ürünleri ve teknolojileri canlı olarak deneyimle-yin. Ayrıca, yeni temaslar kurmanız, yeni ürünler ve tedarikçileri kolayca bulmanız için ayrılmış olan Yeni Katılımcı Bölgesi de sizlere sunuluyor.

CWIEME İstanbul, bobin sargısı, elektrik motoru ve trafo endüstrisi için kalıcı bir fuar fikstürü olmaya devam ederken, sizin için fuarda ağ kurma, yüzlerce ürün ve teknolojiyi keşfetme ve bilginizi geliştirme fırsatları olacak.

ÜRÜN TANITIM BÖLGESİ
Ürün Tanıtım Bölgesi, önde gelen tedarikçilerin en son makinelerini sergiledikleri canlı ve etkileşimli bir alandır. İlk gösterim ve canlı görüntüler sunan Ürün Tanıtım Bölgesi, endüstrideki en yeni ürünleri çalışırken görme fırsatı sunar.

YENİ KATILIMCI BÖLGESİ
Ziyaretçilerin CWIEME İstanbul’a katılması-nın birçok nedeninden birisi de yeni tedarikçilerle buluşmaktır. Bu yıl, heyecan verici yeni katılımcılarımız ve Yeni Katılımcı Alanı var. Burası, yeni ürünler ve teknoloji-ler bulmanız için ideal bir yerdir ve yeni iş bağlantıları kurmanızı her zamankinden daha kolay hale getirir.

Endustri uzmanlarindan lider seminerler -CWIEME Teknik Programı
Başlık: CWIEME İstanbul 2017 –Optimizasyona ve Verimliliğe Giden Yeni Yollar
CWIEME İstanbul, elektrik motoru, trafo ve bobinaj imalat endustrilerindeki profesyonellere ev sahipliği yapan katılımı ücretsiz bir seminer programına yer verecektir. Günümüzde daha verimli, daha akıllı ve daha güçlü elektrik makineleri için talep-ler artmaya devam ediyor. Aynı zamanda işletmeler, rekabetin bir adım ilerisinde olabilmek için en üst düzeyde performans göstermek zorunda kalıyorlar. Buna karşılık, endüstri liderleri tasarım optimizasyonu, daha akıllı üretim süreçleri, daha etkili tedarik zinciri verimliliği ve çok yönlü maliyet tasarrufu talep ediyor.

Bu yılki CWIEME İstanbul programı, kao-sun eşiğindeki pek çok elektrik endüstrisindeki alanları araştırıyor. Temel konular şunları içermektedir:

• Endüstri 4.0 ‘hareketinin’ üretim için artan etkisi
• Daha akıllı, daha uyumlu şebeke altya-pısı ve trafo tasarımına yansımaları ile ilgili taleplere yanıt vermek

Geçiş Dönemindeki Endüstri: Elektrikli Araç teknolojisinin, geleneksel otomotiv tedarik zincirine etkisi ve elektrikli mobiliteyi evrensel bir gerçeklik haline getiren yıkıcı güçler

Neleri kapsamaktadır?
En yeni, ileri teaknoloji materyal gelişmeleri, test işlemleri ve yıkıcı teknolojilerin geleneksel üretim, tedarik zinciri yapıları ve makineler üzerinde oluşturdukları etkileri keşfedebilirsiniz.
Birçok uluslararası ve Türk uzman konuşmacılar biraraya gelerek, elektrik endüstrisinde günümüzde varolan ve gelecekte yaşanacak zorlukları tartışacaklardır. Elektrikli Araç Teknolojisi Odağı
Çekiş motor tasarımı ve optimizasyonundan akü teknolojisi gelişmelerine ve küresel elektrikli araç pazar analizine kadar birçok güncel konu üzerine odaklanılacaktır – Elektrikli makine üretiminin yüzyılın en büyük değişim alanı olmasının nedenini keşfedin.

Neden Katılmalısınız?

• İhtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza en uygun oturumları seçin – Hepsi ücretsiz
• Seminerler, CWIEME’ye gelen tüm ziyaretçilere nitelikli teknik bilgi edinmelerini ve pazar analizi yapmalarını sağlar
• Tartışmalara katılın, soru sorun, ağ kurun ve sizin gibi düşünen elektrik endüstrisi profesyonelleri ile tanışın
• Endüstri hakkında motive olmuş ve bil-gilenmiş olarak ayrılın

Anahtar konuşmacılara bakış
Alex West, Principal Analyst, Smart Manufacturing&Industrial Communications, IHS Markit Technology Yeni bir üretim vizyonu?

Endüstri 3.0’dan 4.0’a Arman Derviskadic, Sales Manager, KEMA Laboratories Yüksek elektrodinamik strese dayanma: Kısa devre olaylarına karşı koymak için transformatör kapasitelerinin doğrulanma-sı Mustafa Ayhan, IoT and Industry 4.0 Coordinator, BOSCH Değişim Stratejileri: Dijitalleşmenin günümüzdeki ve gelecekteki etkileri üzerine bir orjinal ürün üreticisinin bakış açısı, Elektrik üretim endüstrisi için Nesnelerin İnterneti ve Endüstri 4.0 Prof. Dr. ir. Omar Hegazy, Team Leader: Power Electronics and Electrical Machines (PEEM), ETEC Dept. & MOBI Research Centre, University of Brussels
Araç güç aktarma organları için ortak tasarım optimizasyonunun temel yapısı: Teknoloji’den topolojiye

Anahtar Katılımcılar
BF Srl
Coveme
Roechling Mühendislik Plastikleri SE Brockhaus Ölçümleri
ENPAY
Elantas Avrupa
ISOVOLTA
Emtel
BTSR
BOYDEM
BANGKOK paslanmaz çelik
İttifak sarma AEV ADV metal
Yıldız agac
Weidmann
Ukrpromvnedrenie
SPA Severodone
SMZ
Sarkuysan elektrol
RANCAN
Oktel
Maschinenafabrik
Magcore
HM Elecktromekanik
Yeni Katılımcılar
BTSR International S.p.a.
ADS METAL A.Ş

SPA Severodonetsky Stekloplastic Ltd Rancan S.R.L.
Dönmez Metal Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., Bangkok Pacific Steel Co., Ltd. Magcore Lamination India Pvt Ltd HAINAN FUWANG INDUSTRIAL CO.,LTD. Küçükarslanlar Bakir Cinko San Ve Tic A. S.
I.M.E. ( Thailand ) Co., Ltd.

Adhesive Specialties
EMTEL EMAYE TEL VE KANLO SAN A.S. ZHENGMIN GROUP CO., LTD
OMT Otomasyon ve Makina Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Sti
Oktel Emaye Bobin Telleri Endustrisi A.S. Himtej Stampings Pvt. Ltd.
SUZHOU SMART MOTOR EQUIPMENT MANUFACTURING CO., LTD.
TONGLING KINGKONG ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD.
JIAXING GLOBAL MACHINERY AND TOOL CO., LTD.
Coveme S.p.a.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?