01.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

CONTINENTAL TRADİNG OF USA INC CEO ÖZCAN EVRENOS: ABD de New York merkezli olan firmamız çeşitli kalite ve miktarlardaki muhtelif bakır hurdasını toplayıp dünya genelinde müşterilerimize direkt olarak ilk elden sunmaktadır.

Firmanızın kurumsal kimliği hakkında bilgi verirmisiniz?

Metalik ve metalik olmayan (ferrous & nonferrous) hurda ticaretinde ABD nin New York eyaletinde 20 seneden beri sektörün önde giden firmalarından biriyiz.
Continental Trading of USA Dünya genelinde 5 kıtada hurda ticaretini broker, prosesör ve alım satım şeklinde gerçekleştirmektedir. Türkiyenin gelişen ekonomisine paralel olarak, yeni ticari partnerler bulmak ve Türkiye ile olan ticari hacmimizi önümüzdeki dönemde kalıcı olacak şekilde geliştirmeyi arzulamaktayız. Amacımız özellikle Türkiyeye olan Bakır hurdası satış hacmimizi, konusunda uzman olan dogru partnerlerle çalışarak arttırmak. ABD nin geniş hammade potensiyelini Türkiyeye açarak ve doğru şekilde Türk bakır üreticilerinin bu potensiyelden firmamız sayesinde ilk elden direkt olarak faydalanmasını sağlamak.

Ürünleriniz hakkında bilgi verirmisiniz?

HURDA BAKIR GRUBU olarak Soyma Bakır Hurdası, Lama Bakır Hurdası, Kırkambar Bakır(bobin,yanık, boru), Antkron Kırma (Granür)Bakırı,TTR Kırma (Granür) Bakırı,Bakır(Kızıl) Talaşı HURDA KABLO GRUBU olarak Karışık Kablo Hurdası, Antigron Hurda Kablo, İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın, Yer Altı Enerji Kablosu, Hurda Kablo Ttr, Çelik zırh ve Çelik İçli Kablo, Tek Tip Hurda Kablo. Bakı katot ve diğer muhtelif tipt bakır hurdası.

Pazarlarınız hakkında bilgi verirmisiniz?ABD den çıkışlı olarak, Çin başta olmak üzere Güney Asya, Orta doğunun tamamı, Çeşitli Avrupa Ülkeleri.
Sizinle çalışan firmaların ne gibi avantajı oluyor?

“İlk elden sunum, mükemmel tasnif edilmiş, zayiatsız ve yüksek verim sağlayan, kalitesi yüksek hurda ve iletişim, benzeri kolay bulunamayacak kalitede servis ” ABD de New York merkezli olan firmamız çeşitli kalite ve miktarlardaki muhtelif bakır hurdasını toplayıp dünyanın genelinde müşterilerimize direkt olarak ilk elden sunmaktadır.

ABD genelinde çok geniş miktardaki mevcut hurda bakır hammadde potensiyelini, firmamızın, toplanma aşamasından başlayarak servis edebilmesi, müşterilerimize mükemmel tasnif edilmiş, zayiatsız ve yüksek verim sağlayan, kalitesi ve yüksek rekabatçi fiyata sahip hurda olarak yansıyıp, bu noktada onlara tartışmasız bir avantaj sunmaktadır. Türkiye ile müşterilerimizin tercihi üzerine genelde FOB (her hangi bir liman) olarak çalışmaktayız.

Müşterilerimiz için sevkiyat ve yüklemenin her aşamasında bilgilendirilmek ürünlerinin ellerine ne zaman geçeceğini bilmeleri, günümüz koşullarının rekabet ortamında kalite/fiyat oranı kadar ön plana çıkmaktadır. Biz bunun bilincinde olarak toplama aşamasından sevkiyat aşamasına kadar bizzat yer alarak, müşterilerimizle devamlı iletişim içinde olarak, çoğu zaman benzeri kolay bulunamayacak kalitede servis vermekteyiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?