27.03.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Bozdemir, sektörün lokomotifi olan Wire Fuarını değerlendirdi

Bozdemir, sektörün lokomotifi olan Wire Fuarını değerlendirdi
Reklam

16.20 Nisan 2018 tarihleri arasında Almanya – Düsseldorf’ta düzenlenen Wire 2018 fuarında 14. Hol E18 numaralı stantta müşteri ve çözüm ortaklarımız ile buluşmak için yerimizi almıştık.

Kuruluşumuz için diğer fuarların bir adım önünde önem derecesine sahip bu fuar için ekibimiz gerekli tüm çalışmalara 1,5 yıl önceden çalışmaya başlamış ve planlı bir şekilde ilerlemiştir.

Bu sene, Wire-2018 fuarına kuruluşumuz 72 m2’lik bir stant alanı ile katılım sağlamıştır. Stant tasarımı özellikle bu sene fuar alanına götürdüğümüz ve üzerinde birçok yeni revizeyi barındıran rijit büküm hattımızın 6’lı ünitesini (DIN46397 Standardına göre – Ø630 mm makara bağlama özelliğine sahip) ön plana çıkartmak için sade tutulmuştur.

Ayrıca fuar makinemizin pozisyonlama yaparak makara yükleme ve boşaltma operasyonunun fuar alanında yapabilmesi bulunduğumuz holde dikkatlerden kaçmamıştır. Bu sayede 14. hol için beş günlük fuar süresi boyunca ciddi bir yoğunluk elde edilmiş ve birçok yeni marka ile görüşme fırsatı yakalanmıştır. Fuarın ilk 3 gününün özellikle daha yoğun oluşu ve sonraki günlerde de ilk üç gün kadar olmasa da devamlılığın sürmesi bizi ziyadesi ile mutlu etmiştir.

Bu fuar için özellikle Avrupalı kablo üreticilerin alternatif arayışı ve ayrıca Çin haricinde Uzakdoğu’daki, Kuzey Afrika’daki ve Güney Amerika’daki kablo üreticilerinin sayısal olarak diğer üreticilerden daha fazla ilgi göstermesi bizlerin dikkatinden kaçmamıştır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ