25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Borsan’dan Ege ve Akdeniz Bölge Bayisine Özel Tur

Borsan’dan Ege ve Akdeniz Bölge Bayisine Özel Tur

2 günlük tur kapsamında Samsun ve Ordu’yu gezen Ege Nora çalışanları, Samsun’da Borsan Kablo, Yılka, Borled, Borsan Cavi ve Haber Medya Grubu’nu ziyaret etti.

Borsan Kablo’nun Ege ve Akdeniz Bölgeleri distribütörlüğünü yapan Ege Nora Kablo Elk. Mlz. A.Ş.’nin çalışanları ve alt bayilikleri, Borsun Grup’un katkılarıyla Samsun ve Ordu’ya tur düzenledi. Tur, Samsun’da Borsan Kablo fabrikasının ziyareti ile başladı. Ege Nora grubuna, Borsan Kablo’da fabrikasında fabrikalarımızın işleyişi ve yeni aydınlatma firmamız Borled hak-kında bir sunum yapıldı. Grup, Borsan Kablo’nun ardından Yılka, Borled ve Borsan Cavi fabrikalarını ziyaret etti.

HABER MEDYA’YA ZİYARET

Ege Nora grubu, fabrika ziyaretlerinin ardından Haber Medya Grubu’nu merkezini ziyaret etti. Grup, HaberHayat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kübra Şenocak ve Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu tara-fından karşılandı.

HAYRAN KALDILAR

Haber Medya Grubu bünyesinde bulunan Haber Gazetesi, Haberaks Televizyonu, Haber Radyo ve HaberHayat Dergisi’nin çalışma ortamını gezen Ege Nora Grubu, Haber Medya’nın gündelik işleyişi hakkında bilgi aldı. Ziyaret esnasın-da Haberaks TV stüdyolarına hayran kalan grup, bol bol fotoğraf çekildi.

SAMSUN VE ORDU’YU GEZDİLER

Grup, turun Samsun’u kapsayan bölümünde Amazon Adası, Amisos Tepesi, Atatürk Anıtı, Gazi Müzesi, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi gibi Samsun’un tarihi ve turistik mekanlarını gezdi. Samsun’un ardından Ordu’ya geçen Ege Nora grubu, burada ise Yason Kilisesi’ni, Ordu şehir merkezini ve Boztepe’yi gezerek turu tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ