17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Borsan, İSO 500 sıralamasında yer aldı Bir kez daha rüştünü ispatladı

Borsan, İSO 500 sıralamasında yer aldı Bir kez daha rüştünü ispatladı

Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Sanayi Odasının hazırladığı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2017 Araştırması’na girerek, rüştünü bir kez daha ispatladı
—–
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasının sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre, Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 449’üncü sırada yer aldı ve rüştünü bir kez daha ispatlamış oldu.

BÜYÜK GURUR

Üretim ve satış performansındaki artışın İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan araştırmaya yansıdığını belirten Borsan Kablo CEO’su Mehmet Arbek Akay, “Borsan Kablo olarak etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, ürünler geliştiriyoruz. En yüksek standartta üretmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, müşterilerimize, bayilerimize, iş ortaklarımıza, çevremize ve şirket ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli kılmak ve belirgin biçimde artırmak, bizim için öncelik. İşte, bu vizyon sayesinde başarı kaçınılmaz oluyor. Türkiye ekonomisine tutulan güçlü bir ayna niteliğinde olan ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ araştırmasında yer almanın gururunu bir kez daha yaşıyoruz” dedi.

HEDEF; DAHA DA YÜKSELMEK

Akay, “Borsan’ın başarısı her sene yükselerek artıyor. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması da bunu kanıtlıyor. Önceki yıla göre hızla yükselen bir grafiğimiz var. Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 2016 yılında yapılan araştırmada 462. sıradayken, 2017 yılında 449. sıraya yükseldi. Borsan Kablo, sektöre yön veren, sürekli yatırımlar yaparak büyüyen, şirket içerisinde yaptığı sürekli iyileştirmeler ile dikkat çeken bir firma. Üretim ve satış itibariyle Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisi durumundayız. Büyümeyi sürdürülebilir kılmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gelecek yıl yeni sonuçlar açıklandığında ise hedefimiz; daha yüksek sıralarda yer almak olacak” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ