09.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Borsan Grup, Şanlıurfa’da gövde gösterisi yaptı!

Borsan Grup, Şanlıurfa’da gövde gösterisi yaptı!

Bölgenin en büyük Fuar ve Kongre Merkezi’nde Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’na katılan Borsan Grup, stantta yer alan ürünleriyle göz doldurdu. Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın katılımlarıyla Şanlıurfa’nın kuruluş yıldönümü olan 11 Nisan’da Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

SEKTÖR BİR ARAYA GELDİ

Fuar, bölgenin en büyük yapı, inşaat ve dekorasyon firmaları, konut üreticileri ve tedarikçileri ile birlikte belediyeler ve kurumların katılımıyla gerçekleşti. Birçok firmanın yer aldığı fuara, sektörün lideri Borsan Grup da katıldı. Borsan Grup; Borsan Kablo, Borled ve Borpanel ürünleriyle stanttaki yerini aldı.

SEKTÖR İÇİN ÖNEMLİ BİR FUAR

Fuarın çok güzel ve yoğun geçtiğini belirten Borsan Kablo Satış Müdürü Adil Güngör, “11-15 Nisan arasında gerçekleşen Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, sektör için önemli. Fuara bölgenin en büyük yapı, inşaat, dekorasyon firmaları, konut üretici ve tedarikçileriyle birlikte belediyeler ve kurumlar da katılım gösterdi. Fuar bölgenin en büyük fuar ve kongre merkezi.Bu yüzden bölge tarafından önemseniyor” diye konuştu.

FUARIN ANA SPONSORU

Güngör, “Bayimiz Urfa Ekol, 6. kez fuarın ana sponsoru olarak fuardaki yerini aldı. Fuarda, Urfa Ekol’ün 164 metrekare stant alanında Borsan Grup olarak Borsan Kablo, Borled ve Borpanel ürünlerimiz ile yer aldık. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı stant, vatandaşların ve firmaların da büyük ilgisini çekti. Ayrıca Şanlıurfa 6. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı alanının yapımındaki enerji kabloları, Borsan Kablo olarak Urfa Ekol Elektrik tarafından uygulandı” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?