09.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Beyfilll Kablo Kurucuları Beyhan Yaman Sungur & Filiz Uslu: Beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere, farklı sektöründe saygın konumları olan değerli müşterilerimizle başarılara imza atıyoruz.

Beyfilll Kablo Kurucuları Beyhan Yaman Sungur & Filiz Uslu: Beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere, farklı sektöründe saygın konumları olan değerli müşterilerimizle başarılara imza atıyoruz.

BEYFİLLL KABLO LTD ŞTİ. 2018 yılında iki girişimci bayan olarak 600 m² kapalı 1000 m² alana kurulmuş olup KABLO GRUPLAMA, İŞLEME ve 15 yılı aşan tecrübeye sahip çekirdek bir kadro ile beyaz eşya sektörünün lider markalarına üretim yapmaya başlamıştır.

Firmanız ticari faaliyetlerine ne zaman ve nasıl başladı?

2016 Yaman Kablo olarak faaliyet başladık daha sonra iş güvenirliği ile büyüyüp BEYFİLLL KABLO LDT ŞTİ faaliyet sürdürüyoruz.

Faaliyet konunuz ile ilgili neler söylemek istersiniz?

2019 yılında güvenirliğini her geçen gün arttırarak %60 artan üretim hacmi ve büyüme oranına yanıt verebilmek adına 2019 yılında yapılan ve devam eden makine yatırımlarıyla kapasite ve üretim kabiliyetini arttırarak müşteri portföyünü genişleştirmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar önemle üzerinde durduğu sürdürebilir kalite standartları konusunda, özen takibi ISO 9001-2015 OHSAS 14001- 18001 BELGELERİYLE sürdürebilmektedir.

ÜRÜN KULLANIM ALANLARI

Müşterilerimizin kullanım yerlerinin özelliklerine göre tespit edilen devrelerine uygun olarak her türlü kablo gruplamalarının üretimini yapmaktayız. Ürettiğimiz gruplamalarda müşteri isteklerine göre % 100 devre ya da fonksiyon testi yapılmaktadır. Beyaz Eşya, kablo gruplama hizmeti verdiğimiz başlıca sektörlerdir. Beyfill Kablo, üretim bölümünde ürünleri ve hizmetlerinin kalitesi için uzmanlaşmış kadrosuyla araştırma, geliştirme, yenileşme ve gelişmiş teknolojilerin kullanımına özen göstermektedir. Fabrikaların üretim alanında, Kablo Gruplama, terminal kesim çakım bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmette en güçlü yönümüz mükemmelliği aramaktır.

Ürünlerini, hizmet güvenliğini ve verimliliği artırmak için kendini sürekli geliştirmeye yapılmaktadır. Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak adına etkinliklerini sürekli geliştirip organizasyonel yapılanma ve faaliyetlerde; nitelikli, sistematik ve disipline edilmiş bir yaklaşım sergileyip sistemini sürekli gözden geçirir. İş sağlığı ve güvenliği ve çevre alanında uymakla yükümlü olduğu ulusal ve uluslararası şartlarla üretim sektörüne ait kurallara göre hareket eder. Gerçekleştirdiği üretimin her aşamasında standartlara uygun ve ticari etiği dikkate alarak, çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, iştirakçilerini aynı gayede buluşturmak hedefiyle kalite politikasını belirler. Bu amaca uygun ISO 9001:2015 ve 14001 18001 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygular. Müşterilerinin önerilerini ve şikayetlerini etkin bir şekilde dikkate alır.

Firmamız, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak; onların günümüzdeki ve gelecekteki beklentilerini, ihtiyaçlarını doğru algılayıp değerlendirir, üretimin zamanında tedarik edilmesine özen gösterir.

Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı kaliteyi, üretimi benimsemiş; çözüm üreten, işini sahiplenen, kazandığı tecrübeleri paylaşan, takım çalışmasını bilen ve kendisini sürekli geliştiren çalışanlarıyla hizmet verir. Kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Ürettiğimiz ürünün bilinilirliğini sürdürmek, doğruluğunu göstermek, kurum ve kuruluşları bilinçlendirmek, devam ettirilebilir kalite anlayışı doğrultusunda yönlendirmek en büyük arzumuzdur.

2020 yılından firma olarak neler beklemektesiniz?

• BEYFİLLL KABLO LDT ŞTİ yatırımlarını sürdürerek ve üretimini dengeli bir şekilde geliştirerek istihdam fırsatları sunmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve bu şekilde ülke ekonomisine hizmet etmeyi hedeflemektedir.

•Şirketin mali değerlerini korumak ve her yıl önceki döneme göre değerlerini arttırmak.
•Ulusal ve uluslararası faaliyet göstermek
•Kurumsal şirket kültürünü yaratmak
•Çalışanların memnuniyetini arttırmak

Son olarak Beyfill firmanızın sektördeki misyonu ile ilgili değerlendirmelerinizi paylaşırmısınız?

Beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere, farklı sektöründe saygın konumları olan değerli müşterilerimizle, dinamik ve kaliteli iş ortaklığımızı sürekli iyileştirmek ve sürdürülebilir başarılara imza atabilmektir.

İçinde bulunduğu sektörlere yön veren, müşterilerin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının beklentilerini en üst düzeyde tutan, güçlü finanssal yapısını koruyan ve şirket mali değerlerini arttıran güçlü kurum kimliği.. Sözümüz de, gücümüz de %100 müşteri memnuniyetidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?