21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Baubelt Markası, Türk sporuna desteğini sürdürüyor

Baubelt Markası, Türk sporuna desteğini sürdürüyor

MBA Endüstriyel Ürünler bünyesinde Türkiye de büyüme çalışmalarına hızla devam eden firmamız, Türkiye Basketboluna sponsor olarak da destek vermeye devam ediyor. 2019-2020 dönemi İstanbul Veteran Basketbol liginde oynayacak olan “STEEL TIGERS” ile anlaşma sağlayan firmamız, takımın 2. Ana sponsoru olarak bu yıl parkeleri süsleyecek. Her sene çekişmeli karşılaşmaların yapıldığı ve katılımcı sayısının her sene arttığı bu ligin bir parçası olmaktan bizler de gurur duymaktayız.

Antlaşma kapsamında imza törenine MBA Endüstri Genel Müdürü Mustafa Baha Akçura ve STEEL TIGERS takımı yöneticisi Hüseyin Ataman katıldı. Ataman “Firma bünyesinde yapılan bu anlaşmanın, takımlara moral ve destek olacağını biliyoruz bu kapsamda MBA firmasına ve yöneticilerine müteşekkiriz” açıklamasında bulundu. Sayın Akçura da ”Yapılan tüm çalışmalar Türk sporunun daha iyi ve kaliteli yerlere gelebilmesi için yapılan çalışmalar olup, spora olan desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Firmamız olarak ,yakın zamanda kablo firmaların da büyük anlaşmalar yaptığını gördüğümüz Türk Basketboluna desteğimizi her daim sürdüreceğiz. Bu kapsamda yapılan çalışmalarımız diğer spor branşlarında da devam edecektir.

Mustafa Baha Akçura / Genel Müdür

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?