17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

BAUBELT® MARKASI AVRASYA AMBALAJ FUARI 2021’DE BOY GÖSTERDİ

BAUBELT® MARKASI AVRASYA AMBALAJ FUARI 2021’DE BOY GÖSTERDİ

Avrasya Ambalaj Fuarı; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünleri, gıda işleme – ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle her yıl büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformudur.

Farklı bölge ekonomilerinin kavşak noktası İstanbul’da gerçekleşen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda yer alan Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin karar vericileriyle buluştukları; özellikle Türkiyenin üretim gücünü gösterebildiği ticaret hacminizi arttıran, bir konumda bulunmakta.

Saran – saklayan – sattıran ambalaj ürünleri, ambalajlama ve gıda işleme teknolojilerine yönelik kaliteli, uygun fiyatlı, projeye özel kısa vadede çözümler sunan ulusal üreticiler ile global markaların birlikte yer aldığı, bölgesindeki en büyük etkinlik olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı yüksek katılımcı sayısı ile de katılımcılar tarafından onandı.

2 Yıl süre ile pandemi gerekçesi ile ertelenen Avrasyanın en büyük fuarında bizde BAUBELT markası olarak yer almaktan gurur duyduk. Sadece kablo sektörü değil ambalaj, plastik extrüzyon hatları gibi diğer sektörlerde hizmet eden firmamız ürün portföyünü göstermek adına KATERPİL makine kayışlarını da bu fuarda müşterileri ile buluşturdu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ