23.03.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

BASEC, veri iletişim pazarında kablo testi ve sertifikasyonu hizmetini başlattı

BASEC, veri iletişim pazarında kablo testi ve sertifikasyonu hizmetini başlattı
Reklam

Önde gelen kablo testi ve sertifikasyon sağlayıcısı BASEC, veri iletişim pazarı için yeni hizmet yeteneklerine yatırım yaparak kablo testi ve sertifika tekliflerini genişletiyor. Bu yeni hizmet, veri iletişimi küresel pazarının hızlı gerçekleşen değişimi desteklemek için tasarlanmıştır Yeni veri iletişimi (datacoms) hizmeti kapsamı, CAT 5e, 6, 6A, 7, 7A ve CAT dahil tüm datacom kablolarının performansını test edebilecek endüstri standardı olan son teknoloji test ekipmanına sahiptir . Veri aktarım kabloları test ve sertifikasyon hizmetini, yaklaşık 50 yıllık kablo testi ve sertifika uzmanlığı ile birleştiren BASEC, elektrik, mekanik, malzeme, kimyasal ve yangın performansı testlerini sunmaya devam ediyor. Onaylı kabloların son kullanıcıları, üreticileri ve yeniden markalaştırıcıları için bütünsel bir kablo değerlendirmesi sağlamak için kablo sertifikasyonunun fiziksel kablo testinin yanı sıra, süreç denetimini kapsayan katma değerler ile tamamlamaktadır.

BASEC CEO’su Tony Lioveri, “BASEC kablo üreticileri ile ortaklaşa olarak yaklaşık 50 yıldır güçlü bir marka, kalite ve güvenlik simgesi olarak çalışıyor ve bu kablo uzmanlığını datacom pazarına taşıyabilmek BASEC için heyecan verici bir deneyim. BASEC markası dünya çapında kurulmuştur ve özel teknik uzman ekipleri ve üstün müşteri hizmetlerinden oluşan bölge ofislerimiz aracılığıyla hizmet verirr. Amacımız, son kullanıcılara, üreticilere ve yeniden markalaştırıcılara, BASEC markasını kullanarak tedarik zinciri boyunca garantili kalite ve güvenlik garantisi verebileceklerine dair güven vermektir. ” Teknolojik gelişmeler devam ederken, verilere olan talep de aynı doğrultuda büyük hızla şimdi ve gelecekte operasyonların dijitalleşmesini barındırabilecek yüksek performanslı ağlara yatırım yapmak her zamankinden daha önemli. Üreticilerin uygulama gereksinimlerine uygun kabloların kullanımını sağlamak için üç adet kapsamlı iletim kablosu standardı geliştirilmiştir.

• ISO/IEC 11801 50-50.000 kişilik ofis alanlarında ticari tesislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır
• ANSI/TIA 568 mevcut ve gelecekteki hizmetleri destekleyecek kablolama sistemleri için önerilen tasarım ve kurulum kriterlerini sağlamak üzere tasarlanmıştır
• EN 50173 yukarıdaki standartlar ile tutarlı olarak, tüm sistemi kapsayan ve ek(özel) kablolara ait özel gereksinimleri değerlendirir Tony Lioveri, “Datacom pazarına girmekten heyecan duyuyoruz. Tesislerimizin iyileştirilmesi, birçok pazardaki tüm müşterilere olağanüstü test ve sertifikasyon sağlama konusundaki uzun vadeli taahhüdümüzü göstermektedir. ”

Datacoms hizmet şeması şunları sunmak için geliştirilmiştir:
• Geniş bir kablo yelpazesi için tam kapsamlı test ve sertifika hizmetlerini kapsamak
• Datacom hizmetimizi, yangın testi onayları ile birleştirerek sertifikasyon sürecini kolaylaştırmak
• BASEC’in üstün müşteri hizmetinin Datacom pazarına da genişletilmesini sağlamak

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ