23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Baran Kablo İnovasyon Devrim’ini gerçekleştiriyor…

Baran Kablo İnovasyon Devrim’ini gerçekleştiriyor…

Baran Kablo Türkiye’nin Özel Kablo Üreticisi olabilme hedefiyle, özellikle Endüstriyel alanda kullanılabilecek kablo üretimleri ile Türkiye ve Uluslararası pazarda adını her geçen gün biraz daha öne çıkarmaktadır. Özellikle son iki yıl Baran Kablo İnovasyon çalışmalarına hız vermiş ve bu konuda önemli gelişmeleri gerçekleştirmiştir.

Baran Kablo Türkiye’de yerli üretici olmanınsorumluluğunu kendi üzerine düşen miktardan daha fazlası için çaba göstermektedir. Özellikle Türkiye’de gelişmiş endüstri alanları için yurtdışından ithal edilen kablo çeşitleri için Ar-Ge çalışmalarını hızlandırmış her geçen zamanda yeni bir ürün grubunu daha tedarik edilebilir duruma kavuşturmuştur.

Bu konuda Purflex® markası ile adını duyurmuş, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda alana özel olarak Servoflex® ve Sensorflex® gibi
yeni markaları da bünyesine kazandırmıştır.

Servomotor ve Sensor kullanımlarının arttığı alanlarda Baran Kablo bu alanlarda ihtiyaç duyulan bütün kablo türlerine yüksek kalite ve hızlı üretim ile cevap vermektedir. Bu sektörler için hem kablo hem de kablolara Metrik tipi soketlerin özel montajlanmasını da yapılabilmektedir.

Endüstri Alanında ihtiyacı duyulan kabloların kalitesinin yüksek hassasiyetlerde olması, Avrupa’da ve Amerika’da yerleşik büyük üreticilerinin ürünleri ile en az aynı niteliklerde beklentilerinin tamamını Baran Kablo ürettiği kablolar ile karşılamış ve müşteri onayını almayı başarmıştır.

Drag Chain kullanım alanı olarak bilinen Ekstra Esnek kabloların üretimini de gerçekleştirerek bu konudaki taleplere olumlu dönüşler sağlamıştır.

Endüstri’nin özellikle Pur ve buna benzer özel tip hammaddelerin kullanıldığı kablolara taleplerin arttığı bir dönemde Baran Kablo’nun bu tip kablo üretimlerinde başarılı sonuçları müşterileriyle paylaşmış ve bu kabloların üretimlerinden müşteri memnuniyeti kazanmış olmanında gururunu yaşamaktadır. Teknoloji’nin üst seviyelere tırmandığı dolayısıyla endüstrinin de sürekli gelişmek zorunda olduğu bir dönemde, Baran Kablo da bu gelişimin bir parçası olarak sürekli ilerleyip yenilenmenin inancını taşımaktadır.

Baran Kablo 2021 yılını İnovasyon yılı olarak tanımlamış ve bu yılın bütünü boyunca eksikliklerini tamamlamayı hedeflemiştir. Yeni yılda yenilenmiş bir firma olarak başlamanın heyecanını kaybetmeden bu yıl çalışmalarına hız kazandırarak devam ettirmektedir.

Baran Kablo;
Henüz gerçekleştirilmeyi bekleyen hedeflerinin peşinde koşmaya ve gerçekleştirdikleri başarıların övüncü ile;

Şehrin damarlarında dolaşıyoruz…
Sloganı ile hareketine devam ediyor…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?