09.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Ar-Er Tres Makine Genel Müdürü Erman Aral; Ar-Er Tres Makine’den kablo sektörüne özel çözümler

1970 yılında tres örgü konusunda çeşitli makineler üretmek ve birçok sektöre hizmet vermek amacıyla ilk atölyemiz kurulmuştur. Geçen yıllar içinde ileri görüş düşüncesiyle sadece makine üretmekle kalmayıp sektöründe Türkiye ve dünyada birçok yeniliğe imza atmıştır.

Bu bilgi birikimi ve teknolojiye ayak uydurma çabası ile atölye düşüncesinden sıyrılıp 2008 yılında AR-ER TRES MAKİNE olarak daha kapsamlı bir kurumsal firma haline gelmiştir. Firmamız uzman personeli ile haftanın 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti için teknik hizmet vermektedir.

Firmamız tekstil yan sanayi, ayakkabıcılık, denizcilik, otomotiv, inşaat, sağlık, elektrik-elektronik, tv, kuyumculuk, vs. sektörlerinde bel lastiği, biye-kordon- şerit, kemer, çanta sapı, ayakkabı bağı, ayakkabı dikiş ipi, ameliyat dikiş ipi, jaluzi ipi, TV anten kablosu, ütü kordonu, tekne halatı, kurtarma halatı, kurşunlu halat, motor ipi, paraşüt ipi, benzin hortumları, LPG hortumları, amyant iplikleri salmastra (kare-yuvarlak), cam elyaf makaron, şase bağlantı kabloları, sıcak su-soğuk su hortumları (şofben hortumları),doğalgaz hortumları (flexible) vs. üretimi yapan makineler imal etmektedir. Bunun dışında isteğe bağlı olarak birçok özel tres örgü makineleri de üretmektedir.
Hemen hemen Türkiye’nin her ilinde makinemiz bulunmakta ve sayısı kuruluşundan itibaren 10.000’i aşmış durumdadır. Kalitemiz, kullanılan malzeme ve servis imkânlarımız sayesinde makinelerin ömrü uzun olup bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Yurtdışı pazarlarda; Tunus, Cezayir, İran, Suriye, Arnavutluk ve balkanlar, Rusya gibi pazarlarda özellikle Kuzey Afrika’da satışlarımız artmaktadır.

Son yıllarda gelişen ileri seviye endüstriyel malzemeler ile talep edilen; karbon elyaf örgüler, cam elyaf ve benzeri ısıya dayanıklı, yüksek mukavemetli ürünlere ait projeler ile makine ve ürün konusunda çalışmalarımız mevcuttur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?