28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Ajex & Turner şirketi, PCD/TC/ TW için VNT Nano Tel Kalıplarını / ACCC / ACSS/ACFR/ACSR iletken silindirlerini geliştirmiştir

Ajex & Turner şirketi, PCD/TC/ TW için VNT Nano Tel Kalıplarını / ACCC / ACSS/ACFR/ACSR iletken silindirlerini geliştirmiştir

SEKTÖR/TW (ikizkenar)/Z-ŞEKİLLİ/SİLİNDİRLERE İLİŞKİN YAYIN

Ajex & Turner şirketi, PCD/TC/ TW için VNT Nano Tel Kalıplarını ACCC/ACSS/ACFR/ACSR iletken silindirlerini geliştirmiştir.

Hindistan’ın Ajex &Tumer Wire Technologies şirketi, dünyadaki çoğu elektrik nakil şebekesi şirketi tarafından onaylanan ASTM standartlarına göre ACSRy^ACCC/ACSS/ACFR iletkeni (İkizkenar Tel) üretmek amacıyla alüminyum şeritler çekmek için PCDAHSTT Nano/Carbürden ikizkenar kalıplar tasarlamaktadır.

Bir basın açıklaması, şirketin TW (ikizkenar) kalıplarının, geçerli ASTM standartlarını yerine getirebilecek pürüzsüz bir dış yüzey sağlamak üzere şekillendirilmiş alüminyum şeritler elde etmek için doğru kalite parametrelerini sağlamak üzere tasarlandığını ifade etmiştir. Kalıplar, hem verimli hem de uzun ömürlü olmalarını sağlayan yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Yandaki çizim, TW (ikizkenar) şekilli sıkıştırmanın bir ömeğini göstermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?