23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Ajda Başoğlu Etik Plastik Satış ve Pazarlama Müdürü; Kablo ve Plastik Üretim Sektörlerine Etik Çözümler Sunmaya Devam Ediyoruz.

Ajda Başoğlu Etik Plastik Satış ve Pazarlama Müdürü; Kablo ve Plastik Üretim Sektörlerine Etik Çözümler Sunmaya Devam Ediyoruz.

Etik Plastik satış ve pazarlama müdürü Ajda Başoğlu Kablo ve Plastik üretim sektörlerine yönelik sorularımızı yanıtladı.

Etik Plast nasıl doğdu ?

Kablo ve plastik hammadde sektörüne uzun yıllar emek vermiş uzmanların bir araya gelerek yenilikçi bir ekip kurmasıyla başladı bu serüven. Etik Plast olarak kablo ve plastik hammaddesi sektörüne yenilik kazandırmak amacıyla katıldık. Daha önce denenmemiş, maliyetleri önemli derecede düşüren ve kaliteyi artıran ürünleri Türkiye’ye getiriyoruz. Farkımız; kablo üretim sektörünün gelişimini sağlamak ve müşterilerimizi rakiplerine karşı fiyat ve kalitede rekabetçi duruma getirmektir.

Müşterilerimizin güven içinde ürünlerimizi aralıksız kullanmaları bize cesaret ve çalışma azmi vermektedir. Pazara yeni kazandırdığımız yeni hedef ürünlerimizin kaliteyi korurken ciddi anlamda maliyetleri düşürmesi büyük firmalar tarafından onaylanması genç Etik Plast firmasının kısa sürede büyümesini sağlamıştır. Etik Plast olarak bugüne kadar tedariğini sağladığımız ürünlerimizin kalitesini koruyarak ve sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi anlayışımızı kesintisiz sürdürmekteyiz.

Sektöre katkıda bulunmaya devam ederken daha ekonomik maliyetlerle kaliteyi arttırmaya yönelik ürünler konusunda araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilerimizden gelen talepleri inceleyerek gereken araştırmaları titizlikle yürütmeye ve ihtiyaçlara yönelik hatasız ve zamanında hizmet verme gayreti içinde olmaya devam ediyoruz.

Bize ürün gamınızdan bahseder misiniz?

Öncelikle alternatif plastifiyen olan Epoxy Fatty Acids Methyl Ester kullanılan ana plastifiyenin, kullanım miktarının %30 azaltılması ile azaltılan miktar kadar reçeteye eklendiğinde kaliteyi bozmadan , maliyette ciddi kazanç sağlayan bir üründür. Composite plant ester, Epoxy Soybean Oil , Compounded Epoxy Biologic Ester ürünlerimizde benzer özellikler taşıyan yardımcı plastifiyenlerdir. Bu ürünler Çin’in en büyük üreticilerinden olan firmalar tarafından üretilmektedir.

Konusunda uzman olan firmalar ile Türkiye temsilciliği anlaşmamız olmakla beraber, Çin’de bulunan ofisimizde görevli personelimiz sevkiyat öncesi ürünlerin tek tek kontrol edilerek yüklemesini sağlamaktadır. Etik Plast olarak ayrıca ürünlerimiz arasında temsilciliğini yaptığımız başka firmaların kablo, plastik ve metal döküm sektörlerine uygun ürünleri bulunmaktadır. Bunlar, Laminasyonlu phlogophite mika bant, Anti Termit-Anti Rodent, Kablo sektöründe kullanılan tüm non wowen yada woven tape’ler, yarn filler gibi ürünler ve yanı sıra Flake Graphite ve grafit hadde gibi ürünlerimiz mevcuttur. Ayrıca diğer ürünlerimiz için internet sitemiz incelenebilir. Ürünlerimizin TDS, ROHS, REACH ve MSDS raporlarına da yine www.etikplast.com internet sitemizden ulaşım sağlanabilir. Ayrıca sektör de bulunduğumuz bu kısa surede firmalarla birebir görüşmelerimizde sektörel bazdaki eksiklikleri ve ihtiyaçları görme fırsatımız oldu. Ve bu konuda hızla çözüm ortaklıkları geliştirdik. Bünyemize yeni temsilcilikler ekledik. Detaylar için Web sitemiz incelenebilir.

Son olarak 2020 hedefleriniz nedir?

Etik Plast olarak bugüne kadar tedariğini sağladığımız ürünlerimizin kalitesini koruyarak ve sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi anlayışımızı sürdüreceğiz. Sektöre katkılarda bulunmaya devam ederken daha ucuz maliyetle kaliteyi arttırmaya yönelik ürünler konusunda arayış içinde olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizden gelen talepleri inceleyip ,gereken araştırmaları titizlikle yürütmeye ve ihtiyaçlara yönelik hatasız ve zamanında hizmet verme gayreti içinde bulunacağız. Etik Plastik satış ve pazarlama müdürü Ajda Başoğlu Kablo ve Plastik üretim sektörlerine yenilikçi ürünler sağlamak ve müşterilerimizi rakiplerine karşı fiyat ve kalite açısından rekabetçi duruma getirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?