27.09.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

30 ülkeden 450 firma “Geleceğe güçlü bir adım” atmaya hazırlanıyor…

Uluslararası Asansör İstanbul fuarının 15. büyük buluşması için sloganı “Geleceğe güçlü bir adım

Alanında dünyanın en büyük üç fuar organizasyonundan birisi olan Uluslararası Asansör İstanbul, geride kalan 14 buluşmanın verdiği güçle 23 – 26 Mart tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 15. kez kapılarını açıyor. Global bilinirlik, uluslararası birikim ve sektörel tecrübeye sahip olan fuarda, asansöre dair en son teknolojiler ve yeni nesil çözümler sergileniyor. Aralarında dünya devlerinin de olduğu katılımcıları ve profesyonel ziyaretçileriyle güce açılan yolların kesiştiği adres halini alan Asansör İstanbul, İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile düzenleniyor.

1992’den beri, uluslararası asansör ve yürüyen merdiven sektörünü 2 yılda bir buluşturan Asansör İstanbul’un 2017 organizasyonuna sayılı günler kaldı. Yurt içi ve yurt dışından firma katılımları ile online ziyaretçi kayıtlarının tüm hızıyla sürdüğü fuar, yılların verdiği uluslararası bilinirlik ve global güçle, 15. kez kapılarını açıyor. Asansör aksamı üreticileri ve tedarikçileri, asansör taahhüt firmaları, danışmanlık şirketleri, eğitim kurumları, montaj ve güvenlik ekipman firmaları ile onaylanmış kuruluşların katılımcı olarak yer aldığı fuar, yurt içi ve yurt dışından karar verici nitelikteki 30 bin profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor.

Uluslararası Asansör İstanbul fuarının global gücünden ve sunduğu ticari fırsatlardan faydalanmak isteyenler, fuarda yerini alıyor…

Ulusal düzeyde çeşitli ülke pavilyonlarının yanı sıra global ve yerel markalar ile sektördeki tüm aktörler, Asansör İstanbul’un sahip olduğu uluslararası güçten ve sunduğu ticari fırsatlardan faydalanmak üzere 15. buluşmada yer alıyor. Katılımcılarının, asansör ve yürüyen merdiven sektörüyle ilgili en yeni ürün, teknoloji, ekipman ve çözümlerini bir arada sergileyeceği Asansör İstanbul’da ayrıca, düzenlenen konferans, toplantı ve eğitimlerle de asansöre dair gündemler fuara taşınmaya devam edecek.

15. Uluslararası Asansör İstanbul fuarına katılım ve online davetiye konusunda detaylı bilgi almak isteyenler, www.asansoristanbul. com adresini ziyaret edebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ