28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

2M Kablo “Satış Akademisi Mezunlarını verdi”

2M KABLO’nun 2014 yılı Ekim ayında başlattığı Satış Akademisi programı Haziran ayında mezunlarını verdi. 10 ay süren eğitimler çerçevesinde Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. İlker İşgör ve Türkiye genelinde çalışan satış temsilcilerinin katılımıyla 20 oturum yapıldı ve çeşitli konularda eğitimler düzenlendi.

İFA Özel Eğitim ve Danışmanlık firmasından Sn. Yüce Uyanık’ın gerçekleştirdiği bu uzun soluklu olan akademinin ilk döneminde satışa hazırlık çalışmaları detaylı bir şekilde işlendikten sonra ikinci dönemde güncel satış ve pazarlama yaklaşımları irdelendi ve duyulara hitap eden satış üzerine atölye çalışmaları yapıldı. Müzakereler, itirazlar ve finansal farkındalık üzerine yapılan derslerin ardından bayi/müşteri eğitimleri hazırlama ve uygulama çalışmaları ile eğitim programı sona erdi.

Son eğitim ve kep giyme töreninin düzenlendiği Şile Gardens Otel’de 2M KABLO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Dereli’nin katılımıyla satış ekibi sertifikalarını alırken, törenin ardından gerçekleştirilen kutlamada tüm ekip eğlenceli bir akşam geçirdi.

Tüm satış temsilcilerinin başarı ile tamamladığı Satış Akademisi programı sayesinde çalışanların hem özel hayatları hem de 2M KABLO saha çalışmalarına olan katkısı her geçen gün fazlasıyla hissediliyor. Gerek iç pazar gerekse dış pazarda sunduğu ürün ve hizmetlerde mükemmelliğin peşinde koşan 2M KABLO bu hedefte en önemli değerinin eğitimli ve güçlü insan kaynağından geçtiğini kabul etmektedir. Profesyonelliğe ve prensiplere bağlı kalmak koşuluyla, ekiplerini geliştirmeye azami özen göstermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ