01.10.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

2M Kablo ailesi kahvaltıda bir araya geldi!

2M Kablo, 15 Nisan Cumartesi sabahı Erkanlı Country Resort otelde çalışan ve ailelerinin katılımı ile kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

2M Kablo’nun kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek üzere kurulan 2M Kulüp bünyesinde gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonu, çalışanlar arasındaki iletişim ve motivasyonun arttırılması amacıyla düzenlendi. Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen etkinliğe çalışanlar, aileleri ile birlikte yoğun katılım gösterdi.

Saat 10:00 – 11:00 saatleri arasında gerçekleştirilen kahvaltıdan sonra 2M Kablo çalışanları, ata binme, uçurtma uçurma gibi etkinliklere çocukları ile birlikte katılım gösterdi. Gerçekleştirilen etkinliklerde eğlenceli dakikalar yaşandı.

2M Kablo İnsan Kaynakları Müdürü Arzu Kula, “Huzurlu ve harika bir ortamda gerçekleşen organizasyonda çalışanlarımız birbirleriyle kaynaşma fırsatı buldu. Çalışanlarımızın mutluluk ve motivasyonunu önemsiyoruz. Yoğun mesai saatleri sonrasında gerçekleştirilen bu kahvaltı organizasyonu ile çalışanlarımızı rahatlatmayı, sinerji ve iletişim becerilerini arttırmayı hedefledik. Ekip ruhu, katılımcılık, açık ve etkin iletişimi kurumsal değerlerin merkezine yerleştiren 2M Kablo, çalışanlarının gelişimi için benzeri etkinlikleri 2M Kulüp bünyesinde gerçekleştirmeye devam edecek’’ dedi.

2M Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli, çalışan ve ailelerinin masalarını tek tek dolaşarak organizasyona katılım gösterdikleri için teşekkür etti.

Organizasyon çalışan ve ailelerin hatıra fotoğrafları çekmesi ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ