17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

2A Elektronik ve Otomasyon Sistemleri olarak kablo fabrikalarının strander büküm hattının en büyük problemi olan tel kopmaları için kontrol cihazları üretmekteyiz.

2A Elektronik ve Otomasyon Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. teknolojik yapısı, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile endüstriyel alanda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında çorluda kurulmuştur.

Kurulduğu günden günümüze kadar geçen süre içerisinde elektronik kart tamiri ve hizmet verdiği tüm branşlar konusunda kendini ispatlamış ve Türkiye’nin her bölgesinden müşteri portföyünü genişletmiştir.

Ayrıca dünyanın en büyük otomasyon firmalarından biri olan Rockwell Automation, Allen Bradley markasının Trakya temsilciliğini sürdürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman deneyimli ve tecrübeli teknik elemanları, bilgisayar destekli test cihazları çok sayıda elektronik kompanent stoğu ile tüm elektronik kartlarınızı marka ve model ayrımı olmadan çok uygun fiyatlarla 7 gün 24 saat bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Endüstriyel PC’ler, PLC ve modülleri, operatör panelleri AC, DC, Servo, Step sürücüleri ile işletmemizde bulunan tüm endüstriyel elektronik kartların tamirini gerçekleştirmedir. 2007 yılından itibaren 2A elektronik olarak kablo, alüminyum, tekstil, gıda, deri sektörlerinde elektronik cihaz tamirat ve otomasyon sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kablo fabrikalarının strander büküm hattının en büyük problemi olan tel kopmaları için kontrol cihazları üretmekteyiz.

Özellikle kablo üretimi yapan işletmelerin üretim proseslerinde önemli bir yer teşkil eden strander makinelerinin ( tel büküm makinaları ) tek seferde bakır ve alüminyum tellerden çoklu tel kombinasyonu üretebilen yüksek hızlı makinelerdir. Kablo sektöründeki üretim ekipmanı strander büküm makinaları için tel sayan sayaç sistemi geliştirdik. Büküm esnasında herhangi bir sebepten dolayı kopan teli anında tespit eder ve makinayı durdurup operatöre ikaz verir. Böylece hatalı ürünlerin önüne geçmiş olur. Strander büküm hatlarında tel sayan sayaç sistemimizi uzun süreli Ar-Ge çalışmaları sonucu tasarladık. Cihazımızı piyasaya sürdük ve şu anda kablo sektöründe hatırı sayılı birkaç firmada sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Kablo ve bahsettiğimiz diğer sektörlerde yaşanan olumsuzlukları gözlemleyerek ve Sektörlerdeki personellerden gelen talepler doğrultusunda uzman kadromuzla yeni sistemler ve cihazlar geliştirebilecek potansiyele sahibiz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

2a elektronik

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ