25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

22 YILDIR GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ…

22 YILDIR GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ…

Faaliyetlerine 1996 yılında başlayan TelKaTem Danışmanlık ve Temsilcilik Ltd. Şti., Türkiye’de tel çekme ve kablo imalat sektörüne yönelik teknik ve ticari anlamda kapsamlı danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri veriyor. Tel çekme, kablo imalat makineleri ve bu makinelerde kullanılan ekipman, aksesuar ve sarf malzemeleri üreten Almanya, Avusturya, Belçika, Finlandiya, İtalya, İspanya ve Amerika’da bulunan toplamda 17 firmanın Türkiye Temsilciliğini yapıyor.

Şirket kurucu ortağı Dr. Merdan Uyar ve ikinci jenerasyon şirket ortakları Savaş Uyar ve Barış Uyar’ın oluşturduğu yönetim kadrosuyla TelKaTem, on kişilik dinamik ekibiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı yanıt verebilmektedir.

Temsil ettikleri firmaların ürün ve satış sonrası hizmet kalitesinin üst seviyede olmasına dikkat ettiklerine ve bu anlamda temsilcilikleri hususunda seçici olduklarını ifade eden Merdan Uyar, temsilciliğini yaptıkları firmalar için alanlarında en iyi markalar olduklarını belirtmektedir.

“Müşterilerimizin Güvenilir Çözüm Ortağı olduk!“Başarılarının sırrını “Müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olduk!“ şeklinde ifade eden Barış Uyar, bu konudaki yaklaşımlarını “müşterilerimize satış öncesinde, teknik ve ticari anlamda ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmek, söz konusu yatırımlarını imalat aşamasından Türkiye’deki kurulumuna kadar her adımı titizlikle izlemek ve bu anlamda kaliteli bir hizmet sunmak her zaman için öncelikli hedefimiz olmuştur” sözleriyle ifade etmiştir.

Satış sonrası hizmetin de önemini vurgulayan Savaş Uyar, bu konuda da müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirtmektedir. Savaş Uyar; ”Bu çalışma prensibi ve deneyimli kadrosu ile TelKaTem, Türkiye’deki tüm tel çekme ve kablo imalat sektörü içinde beklenilen güveni, her yönü ile sağlamış bulunmaktadır” diye konuştu.

Hizmet verilen sektörler

Alanında dünya çapında lider konumundaki firmaları temsil eden TelKaTem, İstanbul ve Marmara Bölgesi, Denizli, Kayseri, Samsun ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerindeki müşterilerine hizmet veriyor. Firma, temsilciliğini yaptığı markaların geniş ürün yelpazesi sayesinde, Türkiye’nin önde gelen; bakır, alüminyum ve bunların alaşımlarından tel, emaye bobin teli, alçak-orta ve yüksek gerilim enerji kablosu, otomotiv kablosu, bakır telefon kablosu, fiber optik kablo, demir ve çelik tel, çivi-cıvata-perçin teli, kaynak elektrodu teli, gaz altı kaynak teli, ön gerilmeli veya soğuk nervürlü inşaat demiri ve çelik beton hasırı, çelik halat, çekme/doğrultma/soyma tesisleri ile çubuk, boru ve profil üreticilerinin yanı sıra galvaniz kaplı tel ve sıcak daldırma parça galvaniz tesislerine de hizmet veriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ