25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

1962’den beri üretim yapan, teknoloji odaklı bir birim olan Ajex & Turner, tel ve kablo ile bağlantı elemanı endüstrilerine yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

1962’den beri üretim yapan, teknoloji odaklı bir birim olan Ajex & Turner, tel ve kablo ile bağlantı elemanı endüstrilerine yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

A&T, elektrik, insan gücü ve metalden tasarruf etmek üzere üçüncü nesil VNT Nano kalıplar geliştirmiş olup, dünyada tüm tel ve kablo üreticileri tarafından kabul gören yüksek kaliteli parlak tel üretmektedir. Karbür, PCD, Ekstrüzyon aletleri, çaprazkafa ve ekstrüzyon makinesi üreticileri ve kullanıcıları tarafından tek, çift, üç delikli boyutlarda herhangi bir makine modeli için oldukça kabul görmektedir.

Her ne kadar zor olsa da, A&T olarak bu zorluğu kabul edip yenerek, iletkende daha iyi ve pürüzsüz bir üretim, doğru geometri ve yüksek parlaklık için VTN Nano’da TW (trapezoid tel) & Sektör (çeyrek daire) kalıpları geliştirmiştir.

PCD, ND, karbürden yuvarlak veya diğer şekillerdeki tel çekme kalıplarımız Avrupa ve Amerika’da herhangi bir markanın çok telli, çubuk kırma makinesi kullanıcıları tarafından zaten kabul görmektedir. Seramik projesi 2010 yılında başlamış olup, hâlihazırda klistron yayları, kılavuzlar, kasnaklar, kaplamalı kasnaklar vb. için farklı şekillerde kalıp sistemleri üretmektedir.

Girdilerin maliyetini düşürmenin en iyi yolu, kalıpların ve ekstrüzyon aletlerinin yeniden boyutlandırılması, yeniden parlatılmasıdır. Şirket, birçok türde kurum içi kalıp cilalama makineleri ve kalıp cilalama aksesuarları geliştirmiştir.

Ayrıca demiryolları için PCD oluk, tramvay teli kalıpları geliştirdik. Birçok Avrupalı, Amerikan, Orta Doğu şirketi, kalite ve Avrupalı şirketler ücretleri Euro ve Sterlin cinsinden öderken Hindistan’da işgücü hala çok ekonomik ve Hindistan rupisiyle ödendiğinden ucuz fiyat nedeniyle ürünlerimize güvenmektedir.

Şu anda, müşterilerimize çekme kaynak teli ve alüminyum bükmede VNT Nano kalıplarımızı 10 defaya kadar ücretsiz deneme fırsatı sunuyoruz.

İletişim: sales@ajexturner.com
www.ajexturner.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ