21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

101 Elektrik Firması Tg Expo Uluslararası Fuarcılık A.ş. Aracılığıyla Dubai’de Buluşuyor

İSTANBUL, TÜRKİYE, 19.11.2015 – Middle East Electricity, 41. Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 1-3 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kablo, kablo kanalları, UPS, transformatör, elektrik panoları, şalt cihazları, sigortalar, aydınlatma ürünleri, klemensler, jeneratörler, elektrik prizleri ve elektrik ekipmanları gibi çok sayıda elektrik alt grubunu bünyesinde bulunduran fuar 40 yılı geride bıraktı. Fuarın milli katılımını 2015 yılında olduğu gibi, 2016’da da TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. gerçekleştiriyor. 2015 yılında Ekonomi Bakanlığı tarafından ve TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş.’nin girişimiyle ‘prestijli fuarlar’ listesine alınan Middle East Electricity fuarı, elektrik ihracatçısı firmalarımızı Dubai’de buluşturdu.

2015 fuar sonu raporu verilerine göre 1453 katılımcı firma ve 50000’e varan ziyaretçi Birleşik Arap Emirlikleri’nde bir araya geldi. Geçtiğimiz sene ülkemizden 101 firmanın TG Expo Uluslararası Fuarcılık’ın organizasyonuyla katılımcı olarak yer aldığı Middle East Electricity 41. Uluslararası Elektirik ve Aydınlatma Fuarı’na ilgi bu sene de çok yoğun.101 firmanın 2016 yılı katılımcıları arasında yerini aldığı fuarın satışları devam ediyor. Fuarın Satış Müdürü Ali Gökhan Çil, fuara olan yoğun ilgiden çok memnun olduklarını, bunun sebebinin ise Middle East Electricity fuarının elektrik ve aydınlatma alanında en geniş katılımlı fuar olmasından kaynaklandığını kaydetti.

Elektrik ve aydınlatma sektörü içerisinde yer alan Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma San. Ve Tic. A.Ş., Mutlusan Plastik Elektrik San. Ve Tic. A.Ş., Europower Enerji Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş., Alkan Asya Afrika Üretim ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret A.Ş., Emas Elektroteknik Makina San. Ve Tic. A.Ş., Murat Aydınlatma, Elimsan Şalt Cihazları ve Elektromekanik San., Elbi Elektrik ve EAE Elektrik Asansör End. Inş. San. ve Tic. A.Ş.. v.b. çok sayıda başarılı elektrik üretici ve ihracatçısı firma 2015 yılında fuara katılım gösterdi. Fuarın sunduğu uluslararası ticaret ve ihracat potansiyeli sebebiyle çok sayıda yeni firmanın da Middle East Electricity 2016’ya katılması öngörülüyor.

TG EXPO Uluslararası Fuarcılık A.Ş. Hakkında 2008 yılında uluslararası fuarcılık sektöründe faaliyet göstermek üzere fuarcılık deneyimleri 20 yılı aşan kurucuları tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan firma, Fransa, İran, Amerika, Katar, Brezilya, Mısır, Güney Afrika, Nijerya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, İngiltere ve Hindistan’da Türkiye’den milli ve bireysel fuar katılımlarını organize ediyor. Kısa zamanda ciddi bir büyüme kaydeden TG EXPO Uluslararası Fuarcılık Grubu, fuarlarda milli katılım organizasyonları yapmak için bakanlıktan akredite bir şirket olup, işletmelerin ihracat, büyüme, iş geliştirme ve markalaşma süreçlerine, organize ettiği küresel fuarlarla katkıda bulunmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?