21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

100’LERCE KİŞİ, TÜRKİYE’NİN EN ZAHMETSİZ FUARINDA NEXANS’A NASIL ULAŞTI?

Türkiye’nin ilk canlı sanal fuarı 6-7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Nexans, Türkiye’de bir ilk olan sanal fuarda ziyaretçileri ile chat yaptı, katılımcılar yeni teknolojik çözümler ve sektörel gelişmeleri bilgisayarlarına upload etti.

İstanbul, 10 Ekim 2016 “Hayata enerji verir” sloganıyla müşterilerine yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri sunan Nexans, Türkiye’de gerçekleşen ilk sanal fuara katılarak yenilikçi çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Kablo endüstrisinin dünya çapındaki oyuncularından olan Nexans, fuarda bina tesitat kabloları ve yangın güvenliği ürün grubu olan Alsecure ürünleri, Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR), LAN kablolar, güneş enerjisi (PV) kablo çözümleri ve sürdürülebilirlik konuları başta olmak üzere ürün ve hizmetleriyle ilgili son gelişmeleri ziyaretçileri ile paylaştı. Ziyaretçiler, 6-8 Ekim tarihleri arasında tamamen online olarak gerçekleşen fuarı 24 saat diledikleri yerden ziyaret etti. Avatarlarını oluşturarak stantları gezen ziyaretçiler, istedikleri ürün ve hizmetlerle ilgili dökümanları bilgisayarlarına anında indirdi, video ve seminerleri izledi, interaktif oyun ve yarışmalara katıldı. Online chat ve Skype bağlantısı sayesinde fuar alanında bulunan Nexans uzmanları ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Nexans, fuar süresince ziyaretçilerine iki ayrı oyun oynatarak çekiliş sonucunda şanslı ziyaretçilerini ödüllendirdi. Oyunlardan biri broşürlere yerleştirilmiş bilgiye dayalı sorulardan oluşurken diğer bir oyun ile ziyaretçiler Nexans stantından ekran görüntüsü alarak çektikleri selfieler ile yarıştı, selfie yarışması sanal fuarın ruhuna uygun olarak fuarda en çok ilgi gören oyunlardan biri oldu.

Nexans Türkiye Pazarlama Müdürü Selim Yetkin: “Dijital dünyanın yükselişi şüphesiz hepimizin farkında olduğu bir gerçek. Buradan yola çıkarak, Türkiye’de bir ilk olan bu yenilikçi fuarın bir parçası olmak, bu özel tecrübeyi ziyaretçilerimiz ile paylaşmak bizim için çok anlamlı.

Sanal fuar hem ziyaretçilerimizin bize zahmetsizce ulaşmasını sağladı hem de bizim bir takım faydalı verilere ulaşmamızı kolaylaştırdı, hepimizin vakit sorunu yaşadığı günümüzde herkes için esneklik sundu diyebilirim. Sektörden profesyonellerin yanında standımızı ziyaret ederek, iş başvurusunda bulunan çok sayıda öğrenci de oldu. Bunların tamamı bizim için heyacan verici gelişmeler” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?